O nas

Skład drewna w Gorzelinie koło Lubina zaprasza!

 

Witamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa Kora Tartak. W przemyśle drzewnym funkcjonujemy z powodzeniem od 1991 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów drewnianych oraz świadczeniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług tartacznych.

Oferujemy Państwu drewno budowlane, tarcicę, deski szalunkowe i wiele innych. Wybierając nas, decydują się Państwo na profesjonalną obsługę oraz produkty najwyższej jakości. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z całego Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu drzewnego i do składania zamówień na wybrane produkty.

W Kora Tartak zajmujemy się sprzedażą drewna najwyższej jakości. Kora Tartak to solidny i rzetelny producent wyrobów drewnianych. Zachęcamy do zapoznania się z otrzymanym przez nas certyfikatem, który jest gwarancją jakości drewna oraz usług przez nas świadczonych.

Zajmujemy się sprzedażą drewna, w tym drewna konstrukcyjnego oraz produktów drewnianych. W naszym składzie drewna zakupią Państwo tarcicę budowlaną najlepszej jakości. Oferujemy rzetelne i profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Nasi doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde zadane pytanie oraz udzielą wyczerpujących informacji na temat oferowanych przez nasz tartak artykułów oraz aktualnie obowiązującego cennika. Każdego dnia jesteśmy do Państwa usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych!

 

 

 

Anwalt im Büro